Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Matilek Dış Tic. Ltd. Şti. Abonelik Bilgisi (Veri) İşleme İzni sayesinde, size en uygun avantajlı teklifleri sunabilmemiz için,SMS ve , e-posta içerikleri aracılığı ile haftalık ve aylık ürün tanıtım bilgilendirmelerini tarafınıza iletmiş olacağız. Aboneliğiniz kapsamındaki bilgilerinizi kullanmamıza izin vererek birçok ürün tanıtımı haberlerimizden haberdar olma fırsatını yakalarsınız. Size en uygun ürünlerimizin bilgilerini kaçırmamış olursunuz. Teşekkürler.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Dermoskin Eye Treatment Complex

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi göz altında meydana gelen koyu renkli halkaların ve şişliklerin giderilmesini sağlayıp daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinin bakımı için nem bariyerini güçlendirirken sağladığı yoğun nem ile kuru göz çevresini rahatlatarak cilt bakımına da yardımcı olmaktır. Aynı zamanda cilt üzerinde doğal kolajen üretimini arttırır. Cilt bakım ürünleri arasında yer alan ve hücre yenilenmesine, mimik kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olan nemlendirici kremin içeriğindeki güçlü antioksidanlarla ve serbest radikallerin oluşturduğu hasarlara karşı da etkilidir. Parfüm içermemektedir.

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kreminin İçeriğindeki Etken Maddeler

  1. Vitamin C (Sodium Ascorbyl Phosphate)
  2. Vitamin A (Retinyl Palmitate)
  3. Vitamin E (Tocopheryl Acetate)
  4. Hyaluronic Acid (Sodium Hyaluronate)
  5. Hamamelis Virginiana Extract (Witch Hazel Extract)
  6. Panthenol
  7. Horse Chestnut Extract (Aesculus Hippocastanum Extract)
  8. Black Tea Extract (Camellia Sinensis Leaf Extract)
  9. Aloe Vera Extract (Aloe Barbadensis Extract)

 

VITAMIN C (SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE)

(Sodium Ascorbyl Phosphate): Vitamin C güçlü antioksidan etkisiyle, cildin sıkılaşmasına, pigment oluşumunu baskılayarak cilt tonunun açılmasına yardımcı olur. Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bu tesiri onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda Vitamin C ve Vitamin E’nin etkin oranlarda birlikte kullanıldığından UV ışınlarının cilt üzerinde yaptığı hasarları %50 oranında azalttığı belirlenmiştir.

VITAMIN E (TOCOPHERYL ACETATE)

(Tocopherol Acetate): Vitamin E güçlü bir antioksidandır. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, cildin epitalizasyonunu hızlandırır, su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarınına karşın cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır.

VITAMIN A (RETINYL PALMİTATE)

(Retinyl Palmitate): Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur.

HYALURONIC ACID (SODIUM HYALURONATE)

Hyaluronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Cildin gergin görünüm kazanması, kırışık derinliğinin azalması gibi çok önemli görevleri vardır. Kimyasal olarak, glikozaminoglikan adı verilen, bağ dokusu proteinleri grubunun en basit ve sülfat içermeyen tek üyesidir. Hyaluronik asit, cildin nemlenmesine, oluşmuş hasarların iyileşmesine yardımcı olur.

HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT (WITCH HAZEL EXTRACT)

Pürüzlü ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerin sıkılaşmasında ve bakterilere karşın korunmasında önemli bir rol oynar.

PANTHENOL

Nemlendirici ve yatıştırıcı tesiri vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korumasını sağlar. Anti-enflamatuar ve antibakteriyel etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, hücre yenilenmesini hızlandırır, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

HORSE CHESTNUT EXTRACT (AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT)

Göz kremi içinde, göz altında meydana gelen mor halkaların giderilmesine yardımcı olur. Kuersetin ve kaempferol glucositleri içeren flavonoid pigmentlere, taninler ve triterpenik saponositlere sahiptir. Sıkılaştırıcı, konjesyonu azaltıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, anti-enflamatuar ve cildin su tutma kapasitesini arttırıcı tesirleri vardır.

BLACK TEA EXTRACT (CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT)

Güçlü antioksidan özelliği ile göz çevresini oksidatif hasarlara karşın korur. İçeriğinde yer alan kafein ile kan dolaşımını hızlandırırak, göz altındaki şişlikleri ve yorgun ifadeyi gidermeye yardımcı olur.

ALOE VERA EXTRACT (ALOE BARBADENSIS EXTRACT)

Cilde yoğun nem verir. Yara ve yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. Cildi sakinleştirir.

Kullanım Şekli

Cildinizi temizledikten sonra göz çevresine hassas bir şekilde uygulayınız.

Uyarılar

Göz ile temas etmesi halinde bol su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.dermoskin.com.tr

Matilek Dış Tic. Ltd. Şti. Abonelik Bilgisi (Veri) İşleme İzni sayesinde, size en uygun avantajlı teklifleri sunabilmemiz için,SMS ve , e-posta içerikleri aracılığı ile haftalık ve aylık ürün tanıtım bilgilendirmelerini tarafınıza iletmiş olacağız. Aboneliğiniz kapsamındaki bilgilerinizi kullanmamıza izin vererek birçok ürün tanıtımı haberlerimizden haberdar olma fırsatını yakalarsınız. Size en uygun ürünlerimizin bilgilerini kaçırmamış olursunuz. Teşekkürler.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.