• After Sun Losyon

After Sun Losyon

Vücut Bakımı | Güneşten Korunma

Dermoskin Güneş Serisi ürünleri içerisinde yer alan bir üründür. Güneşten oluşabilecek tahriş ve kızarıklığı E Vitamini (Tocopheryl Acetate) ile gidermeye yardımcı olur. Ferahlatıcı etkisi ile cildinizde yanma gibi belirtilerin giderilmesini sağlamaya yardımcı olur. Günlük olarak kullanılan güneş koruyucusu ürünleri, cildimizin UVA-UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olmaktadır. Güneşin zararlı ışınları leke ve diğer cilt sorunlarını beraberinde getirmektedir. Öğle saatlerinde güneşin cilde verdiği zararlar daha fazladır. Cilt yapımıza ve içerdiği SPF değerine göre doğru güneş koruyucusu ürünleri tercih edilmelidir. Güneş sonrası cildinize uygulayabileceğiniz Dermoskin After Sun Lotion cildinizi ferahlatmaya yardımcı olur. Dermoskin After Sun Lotion, formülünde bulunan Cooling Effect aktif maddelerle cildi serinleterek ferahlık sağlar.

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
100ml - 55 TL

Vitamin E (Tocopheryl Acetate): Tahriş ve kızarıklığı önlemeye yardımcı olur. Sunflower Oil: Cildin koruma tabakasının güçlenmesine yardımcı olur. Panthenol: Güneşten hasar görmüş cildin onarılmasına yardımcı olur. Aloe Vera (Aloe Barbadensis Extract): Nem kaybını önlemeye ve canlanmasına yardımcı olur.

Dermo Blog

Image
Dr. Melis Durası ile Yeni Babycare Serisini Tanıyalım
Mikrobiyom uzmanı Dr. Melis Durası ile yeni serimiz Babycare'i konuştuk.

Devamı...
Image
Eczacı Hatice Sarıyer 'Be bright' serisini anlatıyor
Güneş lekesi neden olur ve nasıl korunuruz?

Devamı...
Image
Sivilceli ve Yağlı Ciltler için Çözümler
Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesi, nem kaybının da önlenmesi bir çok sorunun çözülmesine öncülük eder. 

Devamı...

İçindeki Etken Maddeler

Aloe Vera (Aloe Barbadensis Extract)

Cildin nemlenmesine, ışıltılı ve yumuşak bir görünüm almasına yardımcı olur.

Panthenol

Nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır. Cildin nem tutma kapasitesini artırarak kuru ciltlerin yumuşamasına ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlar. Anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Vitamin E (Tocopherol Acetate)

Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.Güçlü bir antioksidandır. Cildin su tutma kapasitesini arttırır, hücre yenilenmesini hızlandırır. Sodium Ascorbyl Phosphate ile yüksek oranda birlikte kullanımı cildin beyazlamasında leke oluşumunun baskılanmasında güçlü sinerji yaratır.