akne ve sivilce problemi

Acgun Onarıcı Gece Kremi

Bugünki yazımızda akne ve sivilce problemi özel olarak formüle edilen Dermoskin Acgun Onarıcı Gece Kremi ürünümüzden bahsedeceğiz.

Acgun Onarıcı Gece Kremi

Yağlı ciltler üzerinde akne ve sivilce problemi  en sık görülen cilt sorunlarındandır. Akne sorunu ile mücadele etmek artık gözünüzü korkutmasın.  Acgun Onarıcı Gece Kremi ürünü sayesinde, cildinizde istemediğiniz  sivilce leke izlerinin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde cildinizin kolajen sentezinin de artmasını destekleyebilirsiniz. Epidermal hücre yenilenmesini sağlayan Acgun Onarıcı Gece Kremi aynı zaman da sahip olduğu etken maddeler sayesinde  güneş lekelerinin de giderilmesine yardımcı olmaktadır.  Dermoskin Acgun onarıcı gece kremi Salisilik Asit, Alfa Hidroksi Asit Esterleri, Panthenol ve Retinil Palmitat içermektedir.

 

Gece Bakım Kremini Nasıl Kullanmalıyım?

 

Gece bakım kreminin kullanımı oldukça basittir. Ürün kullanımı öncesinde cildin kirden iyi bir şekilde arındırılmış olması önerilmektedir. Bunun için cildinizi Acgun yüz yıkama jeli aracılığı ile yıkayabilirsiniz. Bu adım sonrasında cildinize Acgun gece bakım kremini sürerek parmak uçlarınız ile iyice yedirebilirsiniz. Unutmayın arınmış bir yüz üzerine uygulayacağınız gece kremi cilt üzerinde daha kolay bir şekilde emilecektir. Gece bakım kremi ürününü çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmeniz önerilmektedir. Gece bakım kremini oda sıcaklığında saklamalı ve kapak bölümünü açık bırakmamalısınız.

Kusursuz Bir Cilt İçin

Ürünün daha etkili sonuçlar göstermesi için Dermoskin Acgun gündüz kremi ve Acgun Arındırıcı Mask’ı da kullanabilirsiniz. Cilt üzerinde ki güneş ve sivilce lekelerinin geri plana alınmasını destekleyen gece bakım kremi aynı zaman da sahip olduğu Panthonel özü sayesinde cildin nemlenmesine de olanak tanımaktadır. Esansiyel yağ asitleri ile desteklenerek hazırlanılan bu ürün kısa zaman zarfı içerisinde cilt üzerinde ki istenmeyen lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Acgun Onarıcı Gece Kremi bakterilere karşı etkin olan ürünler arasında yer almaktadır. En büyük cilt problemlerinden biri olan sivilce sorununuzu gidermek için  Acgun serisi ürünlerimiz ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Ürünlerimizi  tüm eczanelerden satın alabilirsiniz. Ürünü daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız web sitesinde yer alan akne kategorisine giriş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

www.dermoskin.com.tr

www.dermoskin.com.tr/iletisim

 

akne ve sivilce problemi

 

Please follow and like us:
error
PREV

Sivilceli ve yağlı ciltler için

NEXT

Hyaluronik asit içeren ürünler

Yazan :

Yorum Bırakın...

Facebook
Google+
YouTube
INSTAGRAM