Boyalı saçlar için şampuan

Boyalı saçlar için şampuan

Bugün ki yazımızda  yıpranmış olan saçlarınızın bakımı için Dermoskin Boyalı saçlar için şampuan  olan yeni ürünümüzden bahsedeceğiz. Yaşanılan Saç sorunu tiplerine göre özel olarak formüle edilmiştir.

 

Boyalı Saçlar İçin Şampuan Dermoskin Revitalizing Shampoo

 

Yıpranmış saçlar için ideal bir ürün olan Dermoskin Revitalizing  Shampoo sayesinde hayal ettiğiniz saçlara merhaba diyebilirsiniz. Saçlarınızın doğallığını yeniden kazanmanıza yardımcı olacak Dermoskin Revitalizing  Shampoo aynı zaman da saçların parlak ve yumuşak görünmesini destekler. Kusursuz görünen saçlara kavuşmanız için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Dermoskin Revitalizing  Shampoo ürünün içerisinde Magnesium Laureth Sulfate, Polysorbate, Aloe Vera yer almaktadır.

 

Yıpranmış Saç Şampuanı Dermoskin Revitalizing Shampoo

 

Ürünün içerisinde bulunan aminoasit kompleksi saç köklerinin güçlendirmekte ve kopma sorununun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dökülmelere karşı saç tellerini direncini destekleyen Dermoskin Revitalizing Shapoo aynı zamanda saç ömrünün uzamasına da yardımcı olmaktadır.   Ecocert ve Sles free ise saç üzerinde kalıntı bırakmadan saç dersinin temizlenmesini desteklemektedir. Bu maddeler saç derisinin tahriş olmasını engeller. İçeriğinde sahip olduğu zeytinyağı özü saç derisinin ihtiyaç duyduğu nemin sağlanmasına yardımcı olur. AHA esterinin içerisinde yer alan mineral ve özler ise saç derisinin beslenmesini desteklemektedir. Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonr saça uygulananan ısıtıcı ve boya gibi saçın doğal direncinin azalmasına neden  olan etkiler geri plana alınmış olur. Şampuanın en önemli özelliği ise saçların bağ dokusunun güçlenmesini desteklemektir. Sürekli koparak dökülen saçlar Tail Extract maddesi ile artık daha sağlıklı bir şekilde uzamaya başlar. Bu ürün özellikle remisyon döneminde sıklıkla kullanıma alınmaktadır. Aloe Vera özü sayesinde saç derisi daha sağlıklı bir yapıya sahip olur.

Dermoskin Ailesi İle Tanışın

Dermoskin ailesi bünyesinde yer alan Revitalizing Shampoo ürünü sayesinde artık daha sağlıklı ve güçlü görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Bu özel ürün sayesinde dökülme problemini ardınızda bırakabilir ve parlak görünen saçların tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Üstelik Dermoskin Recitalizing ürününe çok uygun bir fiyata hemen sahip olabilirsiniz. Ürünü saha detaylı incelemek istiyorsanız web sitemizde yer alan  saç kategorisine giri yapabilirsiniz. Dermoskin saça bakım ürünleri şimdi en uygun fiyat aralığı dahilinde siz değerli müşterileri ile tanışmayı bekliyor.

 

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

www.dermoskin.com.tr

www.dermoskin.com.tr/iletisim

Boyalı saçlar için şampuan

Please follow and like us:
error
PREV

Hacim Veren Hafif Dokulu Saç Kremi İle Sağlıklı Saçlar

NEXT

Kepekli Saçlar için Şampuan

Yazan :

Yorum Bırakın...

Facebook
Google+
YouTube
INSTAGRAM