Vitamin C

Dermoskin
– Be Bright –
Vitamin C Plus Krem

Cilt Serisi 

Retinil

Dermoskin
– Be Bright –
Retinil Yüz Serumu

Cilt Serisi 

Peptit

Dermoskin
– Be Bright –
Peptit Kompleks Krem

Cilt Serisi 

Aydinlatici Tonik

Dermoskin
– Be Bright –
Aydınlatıcı Tonik

Cilt Serisi 

Arbutin

Dermoskin
– Be Bright –
Arbutin Kompleks Krem

Cilt Serisi 

Aha Bha

Dermoskin
– Be Bright –
AHA / BHA Krem

Cilt Serisi 

Celeritt

Dermoskin
Celeritt SPf 25
Bakım Kremi

– Leke Karşıtı –

Cilt Serisi 

Be Bright Spf50

Dermoskin
– Be Bright –
Likit Fondöten

Cilt Serisi 

Be Bright Serisinin En Etkili Kombinasyonları

CİLT BEYAZLATMA – LEKE GİDERME – ANTI-AGING

Be Bright serisinde CİLT BEYAZLATICI, LEKE ve YAŞLANMA KARŞITI beş ayrı çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünler kendi içinde sinerjik etki yaratacak etken maddelerle güçlendirilmiş olup her bir etken madde  farklı pH’larda etkilidir. Bunların hepsi tek bir ürünün  formülasyonunda yer aldığında yani tek bir kremin içeriğinde bulunduğunda ortalama bir pH’ta birleştirmeye çalışsak bile o pH’a uygun olanın dışında kalan etken maddeler etkisini göstermeyecektir. Ham maddeleri kaplayarak veya özel taşıyıcılarla taşıtarak uygulamaya çalışsak bile farklı PH’taki etken maddeler ürünün içinde raf ömrü sırasında zamanla etkisini kaybedeceğinden kremler beklentiyi karşılamayacaktır. Bu nedenle dünyada yeni trend kremlerin uygulama esnasında karıştırılmalarıdır. Yani birden fazla ürün tüm cilde yetecek kadar miktarlarda karıştırılarak aynı anda cilde uygulandığında etken maddelerin güçlü etkisi kısa sürede görülecektir.

  • Tüm kombinasyonlarda veya ürün tek başına kullanıldığında Be Bright Aydınlatıcı Tonik ile temizlenmiş cilde uygulanmalıdır.
  • Vücudunuzda beyazlamasını istediğiniz yerler için önce o bölgede küçük bir uygulama yapınız. Hassasiyet oluşmaz ise ürünü rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

VITAMIN C PLUS KREM + ARBUTIN KOMPLEKS KREM (Cilt Beyazlatma ve Leke)

Vitamin C Plus Krem, Arbutin Kompleks Krem ile eşit miktarda karıştırılarak gece ve gündüz uygulanabilir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Leke ve cilt tonunun beyazlamasında en etkin karışımdır. Gündüz foto hasardan cildin korunması için kapatıcı olarak Be Bright SPF 50+ Likit Fondöten veya Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 Krem kullanılması önerilir.

VITAMİN C PLUS KREM (Gece) – CELERITT SPF 25 KREM (Gündüz) (Cilt Beyazlatma ve Leke)

Vitamin C Plus Krem gece, Celeritt SPF 25+ Krem gündüz kullanıma uygundur. Karışım halinde kullanılmaz Vitamin C Plus Krem güneş filtresi içermediği içi tek tek, gece ve gündüz olarak birbirini tamamlar. Tüm cilt tiplerine uygundur.

RETINIL YÜZ SERUMU + VITAMIN C PLUS KREM (Cilt Beyazlatma, Leke ve Anti-Aging)  

Retinil Yüz Serumundan 3-4 damla Vitamin C Plus Kreme karıştırılarak gece uygulanır. (Bu kombinasyonun hamilelikte kullanımı önerilmez.). Vitamin C Plus Krem tek başına gündüz cilde uygulanır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Uygulama gündüz foto hasardan cildin korunması için kapatıcı olarak Be Bright SPF 50+ Likit Fondöten veya  Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 Krem kullanılması önerilir.

RETINIL YÜZ SERUMU + PEPTIT KOMPLEKS KREM (Cilt Beyazlatma, Leke ve Anti-Aging )

1-Retinil Yüz Serumundan 3-4 damla Peptit Kompleks Kreme karıştırılarak gece uygulanır. (Bu kombinasyonun hamilelikte  kullanımı önerilmez.).

2- Peptit kompleks  Krem, tek başına gündüz cilde uygulanır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Uygulama gündüz foto hasardan cildin korunması için  kapatıcı olarak Be Bright SPF 50+ Likit Fondöten veya  Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 Krem kullanılması önerilir.

PEPTİT KOMPLEKS KREM + VİTAMİN C PLUS (Anti-Aging ve Cilt Beyazlatma)

Cildin tümüne yetecek kadar her iki üründen de 2 pompa karıştırılarak gece ve gündüz kullanıma uygundur. Gündüz foto hasardan korunmak için Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 Krem kullanılması önerilir.

ARBUTIN KOMPLEKS KREM + AHA / BHA KREM (Cilt Beyazlatma ve Leke)

1-AHA / BHA Krem gece, Arbutin Kompleks Krem gündüz uygulanmalıdır.

2-Arbutin Kompleks Krem AHA / BHA Krem ile karıştırılarak sadece gece, Arbutin Kompleks Krem gündüz tek başına uygulanmalıdır. Normal ve yağlı ciltler için uygundur. Karma veya kuru ciltlerde hassasiyet görüldüğünde AHA / BHA uygulaması belli aralıklarla alıştırarak ve  nemlendirici desteğiyle  yapılmalıdır. Uygulama gündüz foto hasardan cildin korunması için  kapatıcı olarak Be Bright SPF 50+ Likit Fondöten veya  Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 Krem kullanılması önerilir.

3- Temizlenmiş cilde Arbutin Kompleks Krem tek başına gece ve gündüz cilt beyazlatma için tüm cilde ince bir tabaka halinde veya sadece koyu renkli lekelerin olduğu sorunlu bölgelere uygulanmalıdır.

Facebook
Google+
YouTube
INSTAGRAM