cilt lekelerine karşı en basit çözüm

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremi

Bugün ki yazımızda kuru ciltler için formüle edilen vitaminli yoğun bakım kremi Cilt lekelerine karşı en basit çözüm ürünümüzden bahsedeceğiz.

Cilt Lekelerine Karşı Dermoskin Celeritt  SPF 25 İle Tanışın

 

Cilt lekelerine karşı en basit çözüm Zaman ile cilt üzerinde oluşan cilt lekelerine  elveda demek isteyenlerden misiniz? Sizin için önerimiz  Dermoskin Celerit SPF 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremimiz olacaktır.  Cilt üzerinde oluşan pigment lekelerinin kısa zaman da geri plana alınmasını destekleyen Dermoskin Celerit SPF 25 ürünü aynı zaman da melanin dağıtımındaki bozuklukların da geri plana alınmasını desteklemektedir. Pigment lekelerinin azalması adına ideal bir ürün olan Dermoskin Celerit SPF 25 birçok farklı vitamin özü ile desteklenerek hazırlanmıştır.

 

Güneş lekeleriniz de mi var?

Vitamin Özleri İle Zenginleştirilmiş Leke Giderici Krem ile Tanışma Zamanı..

 

Pürüzsüz cilt tipinin vazgeçilmezleri arasında yer alan vitamin özleri ile zenginleştirilmiş bakım kremi tek bir dokunuş da sağlıkla parlayan cilt tipine sahip olmanıza imkan tanımaktadır. Ürünün içerisinde yer alan E vitamin pigment oluşumundan sorumludur. Serbest radikallerin azalmasını destekleyen E vitamini aynı zaman da pigment oluşumunun da önlenmesine imkan tanımaktadır. Ürünün içerisinde yer alan A vitamini özü ise mitotik aktivitenin yükselmesini  desteklemektedir. Deri elastikiyetini artması için ideal bir ürün olan Dermoskin Celerit SPF 25 aynı zaman da cildi UVB ışınlarına karşı da korumaktadır. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesini sağlayan bu ürün son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dermosekin Celeritt SPF  25 ürünün yapımı sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanıma alınmamıştır.

 

Dermoskin Celerit 25 Ürününü Nasıl Kullanmalıyım?

Ürünü, her sabah temizlenmiş cilt üzerine uygulayabilirsiniz. 3-4 hafta itibari ile ürün cilt üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Fakat üründen en iyi sonucu alabilmek adına 4-6 ay arasında kullanmanız gereklidir. Ürünün göz ile temas etmemesine özen göstermelisiniz. Ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce kullanmanız önerilmektedir. Ürünü kullansanız dahi güneşin altında uzun süre kalmamanız önerilmektedir. Özellikle güneş ışınlarının dik geldiği zaman zarfı içerisinde koruması çıkmamalısınız. Tek bir paket içerisinde mucizevi etkilere ev sahipliği yapan Dermoskin Celerit 25 ürünü yapımı sırasında hiçbir kimyasal madde kullanıma alınmamıştır. Ürünlerimize cilt serisi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu kategoride Dermoskin bakım kremi ürünleri yer almaktadır. Ürün hakkında da detaylı bilgi alabilmek adına Dermoskin bakım kremi kullananların yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

www.dermoskin.com.tr

www.dermoskin.com.tr/iletisim

Cilt lekelerine karşı en basit çözüm

Please follow and like us:
error
PREV

Dermoskin Topicalbiotin T - Kuru Cilt

NEXT

Dermoskin Intensive Cream Yoğun Vücut Bakım Kremi

Yazan :

Yorum Bırakın...

Facebook
Google+
YouTube
INSTAGRAM