Biotin Şampuan

Dermoskin Biotin Şampuan

Bugün ki yazımızda  saç bakımı için uygulayacağınız Biotin Şampuan  ürünümüzden bahsedeceğiz. Yaşanılan Saç dökülmesi tiplerine göre özel olarak formüle edilmiştir.

Dermoskin Biotin Şampuan İle Saç Dökülmelerini Ardınızda Bırakın

 

Ürünümüz, saç derisini sağlıklı bir şekilde besleyen ve saç kabının önlenmesine yardımcı olmaktadır. Sağlıkla parlayan saçların ilk adresi olarak nitelendirilen Dermoskin Biotin şampuan ürünü saçların doğal direncinin de korunmasına destek vermektedir. Saç kaybını önleyen bu özel ürün horse tail, tea extract ve biotin içerğine ev sahipliği yapmaktadır.  Dermoskin Biotin aynı zaman da antioksidan çay polifenolleri ile desteklenmiştir. Kusursuz parlayan saçların tek adresi olarak nitelendirilen bu ürün saç folikülünün de canlanmasına olanak tanımaktadır. Saç tellerinin hacim kazanmasını destekleyen maddeler içeren Biotin Şampuan aynı zaman sa saç tellerinin hacim kazanmasına da sağlamaktadır.

 

Biotin İçeren Şampuanlar İle Sağlıkla Parlayan Saçlara Sahip Olun

Ürünün içerisinde yer alan horse tail yüksek oranda silika maddesine ev sahipliği yapmaktadır. Su tutma özelliği ile ön plana çıkan silika maddesi bağ dokusunun da güçlenmesine destek vermektedir. Saç tellerine kadar nüfuz eden bu madde saç folikülünün de canlanmasına yardımcı olmaktadır. Şampuanın içerisinde yer alan Tea Extract maddesi ise saçların hasarlara karşı korunmasına destek vermektedir. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmakta ve saçlarda gözle görülür parlaklığın görülmesini desteklemektedir.

Dermoskin Biotin şampuanı ıslak saçlara uygulayabilirsiniz.

Yaklaşık olarak 3 dakika bekledikten sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Sağlıkla parlayan bakımlı saçların tek adresi olarak nitelendirilen ürünümüz en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.Ürünümüz klinik çalışmalarda ki testlerden geçirilmiştir.

 Hacimli ve Sağlıklı Saçlar

Saç problemlerini gideren ürünlerden biri olan Biotin şampuan saçlara hacim veren maddelere ev sahipliği yapmaktadır. Saç tellerini hassas bir şekilde temizleyerek saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olmaktadır. Ürünün içerisinde yer alan amino asit, silica ve sistin maddeleri ise tellerinin kalınlaşıp gürleşmesine yardımcı olmaktadır. Tea Extract sayesinde saçlarda gözle görülür bir şekilde esnekleşme meydana gelmektedir. Eğer sizler de düşlediğiniz saçlara kısa zaman da sahip olmak isteyenlerdenseniz Dermoskin Biotin şampuan ürünü ile tanışabilirsiniz. Biotin içeren şampuan fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

www.dermoskin.com.tr

www.dermoskin.com.tr/iletisim

Biotin Şampuan

Please follow and like us:
error
PREV

Medobiocomplex Ürününün Özellikleri Nelerdir?

NEXT

Hacim Veren Hafif Dokulu Saç Kremi İle Sağlıklı Saçlar

Yazan :

Yorum Bırakın...

Facebook
Google+
YouTube
INSTAGRAM